Žmogus, dirbantis su Google įrankiais, žino daugiau apie Jūsų verslą nei Jūs pats

Nėra jokių paslapčių. Internetinė rinka žino daugiau nei žino kompanijos apie savo produktus. Nesvarbu ar tos žinios yra teigiamos ar neigiamos, jos visvien bus perduotos visam pasauliui.

The Cluetrain Manifesto

Internetas svarbus informacijos šaltinis, kuriam reikia rodyti deramą pagarbą ir dėmesį. Priešingu atveju nekontroliuojamas žinių srautas besiliejantis iš klaviatūrų daugybei porų akių, prisegtų prie įvairaus dydžio monitorių perduos – švelniai tariant – ne tai, ką galbūt įsivaizduojate sklindant apie Jūsų įmonę.

Tai vienas ir labai svarbus internetinės informacijos erdvės aspektas. Tačiau yra ir dar vienas, kurį valdantys žmonės žino dar daugiau nei nuostabi ir Jūsų produktus ar paslaugas įsimylėjusi interneto auditorija. Tai žmonės kovojantys už Jūsų įmonės pozicijas paieškos sistemose, socialiniuose tinkluose, mokamos reklamos aukcionuose. Tai žmonės dirbantys, tarkime, su Google įrankiais. Ką tai reiškia?

Tai reiškia, kad jie ne tik žino, kaip Jūsų verslui sekasi dabartiniu metu, tačiau gali numatyti ir pateikti daug naudingos informacijos vos pradėjus vystyti naujo verslo idėją. Šios informacijos reikšmė gali būti kritinė: verslas gali tiksliau įvertinti reikalingas investicijas, gali numatyti pardavimų apimtis, plėtros spartą, ar tiesiog  išvengti greito bankroto, išsiaiškinus, kad investicijos internetinei rinkodarai niekuomet neatsipirks.

Ar šie žmonės stebukladariai? Tikrai ne. Jie dirba su informaciją, kurią ilgus metus kaupė, sistemino ir įvairiais protingais filtrais papildė didžiausios pasaulio IT kompanijos. Šiai informacijai apdoroti ir iš to daryti atitinkamas išvadas buvo sukurtos įvairios priemonės, kurių didžioji dauguma yra nemokamos.

Taip, būna, jog ir ši nepamainoma pagalba ne visuomet teisi arba pateikia miglotus atsakymus. Tuomet norintiems investuoti į Google Adwords reklamą, mes siūlome šią paslaugą  išbandyti nemokamai. Numatykite Jums tinkamą ir neskausmingą sumą, kurią galėtumėte sumokėti Google už paspaudimus ar parodymus ir mes nemokamai išanalizuosime Jūsų verslo internetinę rinką, sukursime reklaminius pranešimus ir išbandysime, kaip jiems sekasi Google paieškoje ir kituose Google produktuose. Pateiksime atsakymus, kurie leis aiškiai matyti situaciją ir žinoti, kaip elgtis toliau: a) galbūt neverta investuoti tūkstančių į geresnę svetainę; b) galbūt reikia pasiruošti rimtam startui, sukaupti tam reikiamą biudžetą ir tai padaryti po pusmečio ar metų; c) galbūt reikia įgyti daugiau kompetencijos Jūsų teikiamose paslaugose ar tobulinti produkto pakuotę, nes akivaizdo, jog lankytojai Jūsų neperka; d) galbūt reikalingi pokyčiai įmonės personalo struktūroje, galbūt reikia keisti bendravimo su klientais įpročius; e) aibė kitų įžvalgų gali paaiškėti vos mėnesio ar kelių bėgyje.

Svarbu žinoti, jog internete besiblaškančius vartotojus nepadės pasiekti nei brangi svetainė, nei paskyrų sukūrimas socialiniuose tinkluose, nei skirtas didelis biudžetas mokamai reklamai (galbūt nėra kas tą biudžetą suvalgytų, galbūt niekas neieško Jūsų prekių). Visų pirma svarbu žinoti, ko siekiate žengdami į internetą – tai darbas Jums (žinomum/ pardavimų didinimas, bendravimo būdų plėtra, prisistatymas). Mūsų darbas – išanalizuoti situaciją pagal Jūsų iškeltus tikslus bei atlikti minimalių investicijų reikalaujantį testą. Šis testas parodo, ko galite tikėtis iš interneto ir kaip tam racionaliai pasiruošti. Nerdami tiesia galva su naujomis svetainėmis, nesertifikuotais Adwords reklamos prižiūrėtojais, moksleivišku požiūriu į bendravimą socialiniuose tinkluose labai tikėtina, kad sumenkinsite savo reputaciją ir išleisti pinigai Jums neatsipirks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.