Tinklapio priežiūra

Dėl tinklapio priežiūros paslaugų, kreipkitės užpildydami šią trumpą formą.

Nors esame dar jauna kompanija (veiklą pradėjome 2010 m.), pastebime labai aiškias tendencijas, kokie niuansai įmonėms yra svarbiausi, kuomet jos įsigyja svetainės kūrimo paslaugą.

Vienas ir tikriausiai pats svarbiausias dalykas yra tinklapio priežiūra. Kodėl mes taip teigiame?

1. Dauguma įmonių, kurios kreipiasi dėl naujos svetainės sukūrimo ar esamos atnaujinimo jau yra turėję įvairios patirties šioje paslaugų srityje. Todėl esminis jų klausimas ir dažnai užduodamas pirmuoju numeriu, būna toks: „ar jūs nepabėgsite ir nepradingsite?“ Tiesą sakant, veiklos pradžioje toks klausimas glumino, tačiau teko ir su juo apsiprasti. Kaip parodė praktika, įmonės ne tik svetainės kūrimo metu, bet ir pradėjus jai veikti, turi begales klausimų dėl įvairių pakeitimų ir administravimo eigos. Be abejo, kalba eina apie tokias įmones, kurioms rūpi jų svetainė ir jos paskiria specialų darbuotoją, kuris dirba su svetaine kasdien ir išnaudoja ją maksimaliai.

Svetainės priežiūra ir mokymai administruoti ją yra labai svarbi tinklapio kūrimo proceso dalis.

2. Tinklapio priežiūros svarba akivaizdi ir dirbant su tokiomis įmonėmis, kurios iš anksto nerodo didelio dėmesio šiai problemai ir nepažymi jos poreikio ateityje. Beveik be išimčių tokie klientai startavus svetainei tampa mūsų gerais bičiuliais, kadangi tuomet prasideda tikrasis bendravimas: turinio atnaujinimo ir pakeitimo klausimai, naujų funkcijų diegimo galimybės, turinio valdymo sistemos funkcionavimo neaiškumai, nuotraukų/video kėlimo niuansai ir pan.

Todėl mes iš pat pradžių nustatydami tinklapio sukūrimo biudžetą įskaičiuojame ir svetainės priežiūros bei mokymų administruoti ją kaštus ir tai paaiškiname klientui. Taigi, nesukuriame ateityje jokių staigmenų nei sau, nei klientui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.