Svetainės kūrimas sporto klubui – rungtynių statistikos skaičiuoklės

Neseniai rašėme apie mūsų naudotą darbo principą kuriant svetainę medicinos klinikai. Gavę prašymą sukurti svetainę Jonavos futbolo sporto klubui „Lietava„, mes naudojomės panašiu darbo darbo pincipu: atlikome išsamią stipriausių pasaulio futbolo lygų klubų tinklapių analizę ir pritaikėme geriausius atrastus sprendimus arba juos transformuodavome pagal kliento pageidavimus.

Struktūrinius ir vizualius elementus, kuriuos pritaikėme FK „Lietavos“ komandos svetainėje paliksime įvertinti Jums patiems, o plačiau norime pristatyti įdiegtas statistines skaičiuokles. Džiaugiamės, kad FK „Lietavos“ tinklalapis šiuo metu statistinius duomenis pateikia išsamiausiai net tik tarp Lietuvos I-ojoje lygoje žaidžiančių klubų, bet ir tarp A lygos komandų. FK „Lietavos“ klubo vadovai iš tiesų atidavė duoklę ir parodė pagarbą savo fanams, kadangi futbolas be patraukliai pateiktos lygos, komandų, žaidėjų ar istorinės analizės yra tikrai mažiau įdomus. Rungtynės tetrunka 90 minučių. Ką daryti iki kitų savo mėgiamo klubo rungtynių? Keliauti į svetainę ir sekti, kaip kinta žaidėjų sportinė forma, klubo padėtis turnyrinėje lentelėje, kokios klubo silpniosios ir stipriosios vietos ir pan. FK „Lietavos“ klubo gerbėjai jau gali tai daryti ir mėgauti pageidaujama informacija.

1. Svetainės administratoriui suvedus informaciją apie turo metu įvykusias rungtynes, sistema automatiškai paskaičiuoja turnyrinę komandų padėtį, įvertina pozicijos pasikeitimus, skaičiuoja taškus ir kitą informaciją. Yra galimybė matyti informacijos pokyčius kiekviename lygos ture.

Turo rezultatų statistinė skaičiuoklė

2. Naujausios turnyrinės lentelės rezultatų spausdinimas, autotiškai vaizduojantis paskutinių 8 žaistų rungtynių kategoriją: „žalia“ – pergalė, „raudona“ – pralaimėjimas, „geltona“ – lygiosios.

Turntyrinė lentelė

3.Komandų suvestinių skyriuje skaičiuojamos rungtynių, įvarčių tendencijos, pateikiama sužaistų ir numatomų žaisti rungtynių informacija:

Komandų suvestinė

„Rezultatų“ lentelėje, užėjus pelės žymekliu ant rungtynių rezultato galima matyti įvarčius įmušusių žaidėjų pavardes ir įvairčio laiką. Rezultatai automatiškai pateikiami atitinkama spalva: laimėtos – žalia, pralaimėtos – raudona, lygiosios – geltona.

Rezultatai

Paminėjome keletą įdiegtų sprendimų, išsamiai su FK „Lietava“ svetaine galite susipažinti tiesiog nukeliavę į ją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.