Pranešimas apie komentarą telefonu arba kai įmonė nelanko savo svetainės

Ar reikia prižiūrėti savo internetinę svetainę ir kodėl būtų visai neblogai bent kartais atlikti profilaktinę apžiūrą, esame kalbėję jau gana nemažai:

Tinklapio priežiūra

Apmokymai administruoti interneto svetainę

Įmonės interneto svetainės administravimas

Visgi, kai kurių dalykų mes kaip įmonių internetinių svetainių kūrėjai negalime atlikti – t.y. bendrauti su jūsų klientais ir atsakyti į jų klausimus.

Šiandien viename mūsų kurtame tinklapyje veikiančiame WordPress sistemoje, atlikdami tam tikrus atnaujinimus, pastebėjome, kad įmonė yra gavusi keletą komentarų, kuriuose klausiama tam tikros papildomos informacijos apie jos parduodamas prekes. Komentarai vieniši ir likę neatsakyti. Taigi, skambiname įmonei ir pranešame, kad galbūt jiems įdomu būtų sužinoti, kad jų svetainėje vyksta veiksmas – lankosi potencialūs klientai ir domisi jų produkcija.

Mums, žinoma, labai dėkoja, kad pranešėme. Bet, tiesą sakant, patys jaučiamės keistai. Apsilankome ne savo namuose (atlikdami savo įsipareigojimus, t.y. technines užduotis) ir pranešame jų šeimininkui apie juose vykstančius dalykus. Dvigubai keistas jausmas: tuščių ir apleistų namų šaltumas bei jausmas, tarsi būtum koks vagis, naršantis po asmeninius daiktus: laiškus, žinutes, komentarus, vartotojus, apie kuriuos nieko neturėtum žinoti ir kurie – svarbiausia – yra niekam nereikalingi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.