Pavyzdiniai lietuviško verslo Facebook puslapiai

Kasdien naršome internete ir aptinkame nemažai amatininkų parduotuvių, kavinių, barų ir klubų sėkmingai egzistuojančių ir realiose patalpose, parduotuvėse, ir socialiniuose tinkluose. Jų klientai – mokyta, reikli, žingeidi publika, su susidomėjimu laukianti naujos žinutės, dalinamos su saiku – laiku ir vietoje. Kūrybiškas, stilingas informacijos pristatymas ne vieną klientą palenkia į savo pusę, pakviesdama mėgautis gaunama informacijos verte. Mes nežinome, kokius pelnus turi šie verslai, bet Facebooko pagalba sužinome, jog į Lietuvą jų dėka atvažiuoja populiarūs atlikėjai, degustatoriai, barmenai ir kitokie meistrai. Ši interneto galimybė leidžia atsirasti dvipusiam ryšiui, kuris abiems pusėms gali būti vertingas. 

Kaip atrodo pavyzdinis verslo Facebook puslapis ? Kadangi vienos ir teisingos schemos nėra, mes pristatysime keletą kūrybingai sukurtų puslapių, beje, juos ir patys aplankome ir domimės jų veikla. Šis sąrašas nereiškia, jog Jūsų Facebook puslapis yra blogesnis. Pasidalinkite savo Facebook puslapio nuoroda komentaruose – mes pridėsime jį prie savo sąrašo, jei jis mums pasirodys inovatyvus ir kūrybiškas.

1. W1640 ir King & Mouse.

Viskis  Lietuvoje tapo susidomėjimo objektu, kai Kaune atsidaręs baras „W 1640“ pradėjo pažindinti savo klientus su viskiu ir jo kultūra. Vėliau šio baro savininkai atidarė barą „King & Mouse“ Vilniuje. Abu šie barai neužtruko išpopuliarėti socialiniuose tinkluose, o ypač Lietuvoje populiariausiame Facebooke.

Ką randame Facebook komunikacijoje ? Solidžios specialiai paruoštos antraštės nuotraukos, bendrauti kviečiantys tekstai ir skoningos nuotraukos. Žinia apie baro organizuojamus degustacijos renginius (RVSP), skirtus skirtingą pažangą šioje srityje padariusiems viskio mylėtojams, Facebooke sklinda greitai. Kiekviena detalė kvepia viskiu ir kviečia gurkštelti 🙂

www.facebook.com/kingandmouse
www.facebook.com/w1640
www.viskiobaras.lt

2. Kitos knygos

Mėgstame skaityti ne tik technines knygas. Skaitome ir grožines knygas ir iš naujo išgyvename jose pasakojamas istorijas. Leidykla „Kitos knygos“ Facebook tinkle atlieka mokomąjį darbą ir pateikia faktus ne tik iš savo veiklos, bet ir istorijas iš knygų autorių gyvenimo. Pasirinkta tema ir komunikavimo principas leidžia skaitytojui ir puslapio pasekėjui susipažinti artimiau su žmogaus gyvenimu ir kūriniu. Tema labai plati, įdomi, palanki kurti atvirą, nuoširdų pokalbį su vartotoju. Tai paskatino mus ne tik įsigyti šios leidyklos knygų, bet ir domėtis, kas naujo bus parašyta šiame puslapyje.

www.facebook.com/kitosknygos
www.kitosknygos.lt

3. Volfas Engelman

Šio brendo pavadinimo nereikia pristatinėti, o ir Facebook puslapį jau greičiausiai esate „palaikinę“ – arba dėl reklamos, arba dėl antraštės apie naują taros rūšį – pintą. Tiesa, skaitytojų tarpe gali kilt nesutarimų – juk didelė įmonė gali sau leisti daugiau ! Deja, socialinė medija yra tokia rūšis, kuriai išnaudoti reika ne pinigų, o idėjų. Stambus verslas dažnai negali taip lanksčiai judėti marketinge kaip smulkus. Be to, dauguma priemonieko nekainuoja, nors nesiginčysime – laiko jos užima. Volfo Engelman puslapis aiškiai apibrėžia savo veiklos sritį ir prekes, kurias pristatydamas pasakoja apie seną gamyklos istoriją ir tradicijas. Pasakojimas su sendintomis iliustracijomis įtikina meistrų patirtimi ir verslo atsakomybe.

www.facebook.com/VolfasEngelman

4. Mados Guru

Šis pavyzdys skiriasi nuo ankstesnių savo paprastumu. Tai – elektroninės parduotuvės kopija Facebook tinkle. Jis tarsi ir niekuo neišsiskiria iš kitų puslapių, tačiau patraukia akį dažnai atnaujinama informacija, spalvingais akcijų pasiūlymais. Susidaro įspūdis, jog daug širdies (kaip rašo svetainėje) įdedama ir kuriant puslapio įvaizdį. Už tą „širdį“ ir nusprendėme šį puslapį paminėti, nors į jį panašių kopijų rasime nemažai.

https://www.facebook.com/madosguru.papuosalai

w-1640

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.