Paprastas ir originalus svetainių kūrimas: theveganstoner.com

Puikus paprasto ir originalaus svetainių kūrimo pavyzdys: theveganstoner.com. Svetainė, kuri yra skirta veganų ir vegetarų receptams, galima sakyti, prieštarauja visoms pagrindinėms tinklalapių kūrimo taisyklėms:

– Svetainėje visiškai nėra teksto – be teksto, kaip žinote, prieš Google esate niekas.

– Visas turinys pateiktas paveikslų principų. Nedidelė dalis teksto, kuri naudojama turiniui kurti, yra pateikiama tame pačiame paveiksle, kaip ir likusi dalis informacijos apie receptą. Taigi, paeiškos sistemų šis tekstas suprantamas kaip „paveikslas“, o ne kaip „turinys“ su kuriuo, tarkime, Google paieškos sistema galėtų derinti internautų ieškomus raktažodžius ir rodyti nuorodą į svetainę.

– Nepasaint šių savaime suprantamų ir nevartotinų nesklandumų, patiekalo gaminimo etapams naudojami itin trumpi aprašymai, lydimi kokybiškos ir skatinančios – be jokios abejonės – apetitą nuotraukos ir itin originalūs recepto sudėtinio dalių piešinukai su nuotaikingais ir linksmais personažais, jų charakterio ir gyvenimiškų situacijų nuotrupomis.

Tai vienas originaliausių svetainės kūrimo pavyzdžių aptiktų pastarosiomis dienomis. Įdomių pavyzdžių paieškose iš tiesų praleidžiame nemažai laiko, kadangi tai leidžia pajusti kuria linkme juda pasaulinio tinklo mados ir atnaujinti dizaineriams kūrybines mintis. theveganstoner.com tam tikra prasme anarchistinis tinklalapis, kadangi yra visiškai neorientuotas į tarnavimą interneto paieškos sistemoms ir laužo bet kokias jų taisykles. Tačiau iš kitos pusės savo populiarumą ir pripažinimą pasiekė nauju ir nematytu turinio pateikimo principu. Tikrai nedaugelis virtuvės blogų sudėtines receptų dalis pateikia taip kūrybiškai, kaip The Vegan Stoner. Pati dienoraščio įrašo forma yra itin patraukli ir gaivi. Įrašo struktūra paprasta: pagrindinė nuotrauka, pieštiniai produktai kairiame stulpelyje ir trumpas aprašas dešinėje. Dar koks nors nuotykis dešiniame recepto kampelyje.

Tiesą sakant, tai tikrai šviežias ir ramus žvilgnis į turinio pateikimą internete. Pavargus nuo paralaksinių, vienos sienos principu paremtų svetainių su visą ekraną užimančiomis nuotraukomis ar video bei perpildytų kitais animaciniais triukais, apsilankius theveganstoner.com, pasijauti iš ties geriau.

The Vegan Stoner - Carrot-Matzo Soup

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.