Nuotraukų slider’is interneto svetainėje – kas toliau?

Nuotraukų slider‘is (svetainės vieta, kurioje automatiškai ir/arba rankiniu būdu nuolat keičiasi fotografijos susijusios su svetainės šeimininko norima medžiaga) šiuo metu yra itin populiarus naujai kuriamų interneto svetainių elementas:

 

Slider‘io privalumas

1. Vizualiai patrauklus ir paprastas būdas suteikti svetainei kokybės, solidumo, modernumo, šiuolaikiškumo įspūdį.

2. Galimybė pateikti greitąsias nuorodas į pagrindinius produktus/paslaugas/akcijas, svarbius meniu punktus ar kitą aktualią informaciją.

Slider‘io trūkumas

Įmonė ar žmogus norintis svetainės su nuotraukų slider‘iu, turi pasirūpinti aukštos kokybės, profesionaliomis fotografijomis. Kitaip slider‘is, kuris užima nemenką bent jau pagrindinio-titulinio lango dalį ir pati svetainė atrodys netobulai ir neišbaigtai. Ir, deja, internete pasitaiko nemažai tokių pavyzdžių.

Norisi atkreipti dėmesį, kad foto slider‘is nėra vienintelė priemonė siekiant svetainės patrauklumo ir išskirtinumo, kurį iš tiesų sukuria fotografo meninės galimybės, kurio nuotraukos bus naudojamos. Svetainės originalumą galima pasiekti kurkas įdomesnėmis ir neįprastomis idėjomis, patraukiančiomis akį ir dėmesį kurkas labiau už „prabangų“ foto slider‘į. Štai keletas pavyzdžių:

Efektingas fonas

„Užuolaidos“ principas

Originali struktūra ir valdymas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *