Nemokamos interneto svetainės ir pigūs tinklalapiai

Reikia ekonomiškos ir nebrangios interneto svetainės? Kreipkitės:

Tel.: +370 656 10417

El.paštas: info@cometos.com

Adresas: Draugystės g. 19-232, Kaunas, Lietuva

My status

Keletas labai paprastų pastebėjimų iš kasdienės ir nuolatinės mūsų patirties, bandant paaiškinti potencialiems klientams, kodėl kuriant interneto svetainę kartais prireikia įvairių sričių specialistų intensyvaus ir ilgalaikio darbo? Juk visiems aišku, kad gabaliukas picos tėra vertas kelių litų. Kodėl už jį turėtume mokėti daugiau? Ar tikrai ant mūsų picos puikuojasi jūros ežiai ar skraiduolės ikrai?

Įsigydami nemokamus tinklalapius, labai pigias arba tiesiog nebrangias ir „teisingos“ kainos svetaines, Jūs 99 % susidursite su šiomis pasekmėmis:

Nemokamos svetainės

Nemokamos svetainės

1. Negausite nuolatinės, bet kuriuo paros ar dienos metu suteikiamos techninės pagalbos. Tai – pats svarbiausias punktas, beje, sudarantis vieną didžiausių procentų bendroje svetainės gamybos kainos formulėje. Svetainė yra gyvas organizamas, ji atspindi verslo ar individualaus žmogaus mąstymo, veiklos, pasaulėžiūros reprezentaciją. O verslas ir individualybė yra tie dalykai, kurie nuolat keičiasi. Kad ir kaip tiksliai žinote, kaip turėtų atrodyti Jūsų tinklalapis, kad ir kaip tiksliai interneto paslaugų bendrovė įgyvendins Jūsų idėjas, beveik neabejotina (tai patvirtina beveik kiekvienas mūsų užsakymas), kad praėjus savaitei po Jūsų naujo „kūdikio“ paviešinimo, Jums kils mintis kažką patobulinti, kažką pataisyti, kažką perdėlioti, kažko atsisakyti ir pan. Tiesa yra viena, Jūs norėsite pokyčių, nesvarbu didelių ar mažų. Jokia pigias paslaugas teikianti bendrovė ar laisvai samdomas žmogus Jums šios pagalbos nesuteiks. Juk jūs mokėjote tik už serverio planą ar tik už dizainą, o turinio valdymo sistemą gavote nemokamai? Mūsų specialistai budi nuolat ir realiu laiku reaguoja į kiekvieną Jūsų naują pastabą.

2. Nedalyvausite svetainės gamybos procese. Kurdami svetainę privalome nuolat bendrauti su klientu: klausimai slypi kiekvienoje dizaino detalėje ir kiekviename funkcijos aprašyme. Kūrybos procesas dinamiškas ir kintantis, reikalaujantis daug laiko ir kantrybės. Jūs, kaip klientas, išvydęs pirmuosius eskizus, taip pat imate kelti naujus klausimus ir dėstyti naujus pasiūlymus. Patikėkite, bendrauti turėsime daug ir tolerantiškai. Tol, kol viską išsiaiškinsime. Mums šis darbo aspektas vienas maloniausių ir nuoširdžiausių. Kadangi bent trumpam galime atitrūkti nuo savo ekranų ir pabendrauti su Žmogumi.  Ar jūs tikri, kad įsigysite tokį darbo principą pirkdami pigią svetainę?

3. Negalėsite tobulinti svetainės, kadangi įsigysite šablonus, tiek estetine tiek technine prasme. Gal Jūs sumokėjote viso labo 50 Lt už šabloninio dizaino pritaikymą prie nemokamos TVS? O ar kas nors įsipareigojo diegti patobulinimus, jeigu jų prireiktų vėliau? Juk tas vaikinas, kuris Jums atliko paslaugą, šios nemokamos TVS nekūrė ir net nežino, kaip reiktų programuoti jos viduje pakeitimus. Už itin mažas arba „nemokamas“ kainas Jūs perkate jau paruoštus dizaino pavyzdžius ir nemokamas turinio valdymo sistemas, kuriuos keisti ar koreguoti gali būti labai sudėtinga, brangu arba tiesiog nepraktiška. Turėdami šabloninį svetainės dizainą Jūs būsite panašūs į tūkstančius kitų įmonių (prisimenate geltonuosius puslapius?). Turėdami šabloninę turinio valdymo sistemą, jūs būsite labai riboti funkcijų ar naujų poreikių prasme. Įmonės, profesionaliai užsiimančios tinklalapių kūrimu, turi sukūrę savas TVS, kurias patobulinti ir atnaujinti naujais sprendimais yra labai paprasta.

Ar tai verti dėmesio dalykai, kuomet Jūsų prašo „didelių“ pinigų už naują įmonės svetainę?

Reikia ekonomiškos ir nebrangios interneto svetainės? Kreipkitės:

Tel.: +370 656 10417

El.paštas: info@cometos.com

Adresas: Draugystės g. 19-232, Kaunas, Lietuva

My status

2 komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.