Nebrangios interneto svetainės ir bendravimas su klientais

Interneto svetainė gali padėti parduoti, atkreipti dėmesį, padidinti žinomumą arba … būti tiesiog vizitine kortele. Ir mes dažnai susiduriame su tuo, jog yra verslų, kuriems tokio tikslo pilnai pakanka. Jei klientas reikalauja nebrangios interneto svetainės, norime nudžiuginti – mes turime ir šią poziciją savo paslaugų pakete. Mes mielai padedame ir pradedantiems savo verslą, ir ilgą patirtį turinčioms įmonėms atverti savo  interneto erdvę. Dažnai būna net nesvarbu, kur vyks susitikimas ir kokiame mieste tęsime bendravimą – Vilniuje, Kaune ar kituose miestuose 🙂

Deja, sąlyginai nedaug (tarkime 500 Lt.) už svetainę sumokėjęs verslo pradinukas Lietuvoje dažnai paliekamas savieigai: jam nepaaiškinama, jog jis negaus garantinio aptarnavimo, palaikymo, nepasakoma, kokių žinių reikės redaguojant turinį, iš esmės pripasakojama pasakų apie svetainės išvaizdos unikalumą, nors svetainė atrodo šabloninė ir t.t. Mes brėžiame ribą šių spragų atsiradimui jau projekto pradžioje informuodami klientą ir bendraudami su juo nepriklausomai nuo to, kokį biudžetą projektui jis atsinešė. O dabar plačiau apie mūsų bendravimo praktiką.

Bendravimas su klientais

Atsakingas bendravimas su klientu – itin svarbi praktika. Mums, kuriant net ir ekonomišką interneto svetainę, tenka daug bendrauti:  nuvažiuoti į Vilnių, Klaipėdą, arba klientai darbo vizitais atvažiuoja pas mus. Jei klientas mobilus, daugiau laiko leidžiame derindami detales telefonu, el. paštu, dažnai to visiškai ir pakanka. Mėgstame akivaizdinius susitikimus su klientais, kur prie kavos puodelio deriname einamus svetainės kūrimo darbus ir ne tik. Tokią paslaugą gauna klientas įsigijęs ir nebrangią interneto svetainę, ir sudėtingą portalą.

Nebrangios svetainės receptas

Svetainės kūrimo procesą galima prilyginti kulinarijos gaminio gamybai: vis dedami priedai, kol gaunamas galutinis, „skanus“ rezultatas. Pirmiausia diegiame WordPress turinio valdymo sistemą. Tai patogi, aiški, intuityvi turinio valdymo sistema. Įdiegiame reikalingus įskiepius ir juos suderiname. Priklausomai nuo to, koks projektas užsakytas, kuriame dizaina ir jį karpome arba pajungiame dizaino šabloną (suderiname spalvas, pridedame logotipą). Atlikę pirmus žingsnius pateikiame svetainę kliento peržiūrai. Sureaguojame į pateiktas pastabas, jas išdiskutuojame ir atliekame pakeitimus. Štai svetainė ir baigta. Laimingos abi pusės: klientas – gavęs greitą rezultatą, mes – galėdami padėti klientui atsirasti internete ! Ir viskas dėka koncentruoto bendravimo.

Žinoma, nutinka visokių trukdžių, pvz., klientas nedrąsiai jaučiasi dirbdamas su turinio valdymo sistema. Tuo atveju mes turime puikų pasiūlymą – galime surengti ir WordPress apmokymus, bet tai, žinoma, papildoma paslauga. Visada stengiamės aiškiai pateikti savo sprendimus ir informuoti klientą.

Darbo terminai

Kokie nebrangios svetainės kūrimo terminai ? Atsakysime apytiksliai (susidūrę su svetainių kūrimu žinos priežastį) ir trumpai – nebrangi gali būti ir asmeninė svetainė, o gali būti ir nebrangus socialinis tinklas, tai nepalyginama. Tad, mūsų įmonėme nebrangi svetainė gali būti sukurta ir per 1 dieną, ir per 5 dienas. Jos biudžetas  svyruotų 500 – 2000 Lt diapazone, priklausomai nuo kliento reikalavimų ir pageidavimų. Žinoma, socialinio tinklo per tiek laiko nesukurtume…

Įsipareigojimai kuriant svetaines

Mes turime keletą įsipareigojimų, kuriuos patvirtiname sutartyse, jais taip pat norime trumpai pasidalinti su savo skaitytojais. Mūsų darbų terminai ir kokybė – svarbiausi veiklos kriterijai ir jie nepriklauso nuo darbo kainos. Jei paprasčiau – pigesni darbai nėra daromi blogiau nei brangesni. Mūsų, kaip interneto svetainių kūrimo paslaugas teikiančios kompanijos, darbo strategija klientui garantuoja, jog suderinus užduotis jis nesugaiš daugiau savo brangaus laiko ir kad mūsų darbas bus padaromas laiku ar net anksčiau sutarto laiko.

Linkime sėkmės vystant savo verslą internete !

4564119072_123ffce235_z

Nuotraukos šaltinis: www.flickr.com/photos/smemon/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.