Mikrosvetainės kūrimas: apklausa, testas, forumas, video ar flash žaidimas?

Kas yra mikrosvetainė? Tai įrankis, kurio tikslas yra didinti tam tikro produkto ar paslaugos žinomumą arba pardavimus. Mikrosvetainė ypač tinka pristatyti žaidimą, naują DVD, virusinės socialinės medijos idėją ar perteikti tam tikrai plačios ir ilgalaikės marketingo programos daliai. Kiekvienas micro tinklapis yra visiškai kitoks ir skelbia visiškai kitokią estetinę, meninę ir marketinginę mintį.

Ką galime vadinti mikrotinklapiais? Tai gali būti paprastas Flash žaidimas, internetinė apklausa, forumas, originaliai pateiktas turinys ar įspūdingai sukurtos vaizdo medžiaga pristatymas. Visa tai šiuolakinių programavimo technologijų dėka virsta į įsimintiną ir išskirtinę mikrosvetainę, keliančią spalvingas emocijas, provokuojančią nestandartinėms mintims, įkvepiančią lankytojų fantaziją.

Mikrosvetainė suteikia daug privalumų verslo idėjos vystymui: sukuria nepalyginamai glaudesnį ryšį tarp prekinio ženklo ir svetainės, kurioje jis reprezentuojamas, panaudojant visupusišką asociacijų integraciją ir profesionalių projekto redaktorių analizę. Visa tai lemia, jog lankytojai svetainėje praleidžia daugiau laiko ir atlieka daugiau veiksmų nei įprasta, kadangi čia randa įtraukiantį ir išskirtinį turinį. Na, o didžiausia šios medijos vertė yra ta, jog reklamos kūrėjai tinklapio dėka gali sukurti ypatingą santykį su lankytojais, kurie įvertino ir pamėgo šią svetainę.

Jeigu jūs mąstote apie darančios įspūdį, neįprastos svetainės – mikrotinklapio kūrimą, susisiekite su mumis. Mes norėsime plačiau sužinoti apie jūsų produktą ar paslaugas, aptarti keliamus tikslus ir reikalavimus reklamos kampanijai. Tuomet išanalizavę duomenis, pateiksime įmanomų idėjų sąrašą, jų realizavimo eskizus (angl. mock ups) bei pavyzdžius.

Mūsų naujausias mikrosvetainės pavyzdys – internetinis testas ES programai Interreg IV C, kuriame panaudotos Flash, HTML5 animacijos galimybės ir sukurtas patrauklus pažinties su šia programa interneto šaltinis:

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.