Lietuvos įmonės Pinterest socialiniame tinkle

Kadangi nuolat dirbame su įvairiomis socialinių tiklų idėjomis, skiriame laiko pasižvalgyti, kaip Lietuvos įmonės išnaudoja ir kokią perspektyvą mato kituose, sakykime, „antros eilės“ pagal populiarumą socialiniuose tinkluose. Be abejo, tai sąlyginis vertinimas, tačiau Facebook, Twitter, Youtube, Flickr ir dar keletas socialinių portalų yra sunkioji artilerija, dažnais atvejais tapusi net pirmaeile (ypač Facebook atžvilgiu) internetine reprezentacijos forma lyginant su įprastu web puslapiu. T.y. neretai įmonė turi Facebook profilį, tačiau neturi svetainės.

Pinterest jau kuris laikas patenka į įvairius internetinius TOP penketukus ir dešimtukus. Pats laikas pasižvalgyti, kokius galima aptikti lietuviškuosius fragmentus šiame naujos formos, vizualiai patraukliame ir paprastai pildomame socialiniame tinkle?

1. Sportland: dvi temų rubrikos ir 35 „skelbimukai“ (pins)

2. Gyvenimo rytas: tikriausiai individuali veikla ir visiškai netinkamas turinys Pinterest’ui – 4 rubrikos ir 21 pin’as.

3. Dizainerės Art-Alina Pinterest profilis: nesutvarkytos temos, dauguma tuščios, nepildomos – 6 rubrikos, 6 pin’ai.

4. geradovana.lt – vienas labiausiai išbaigtų ir profesionaliausių profilių – 11 rubrikų ir 147 pin’ai.

5. daiktaivaikams.lt – vienas dažniausiai ir pastoviausiai atnaujinamų – 14 rubrikų ir 1043 pin’ų.

6. medinisarkliukas.lt – gyvas ir prižiūrimas profilis. 17 rubrikų ir 219 pin’ų.

7. Addvisors – kadangi įmonė užsiima SEO, tai ir profilis sukurtas tikriausiai vien tam, kad nulemtų tam tikrus optimizavimo faktorius – profilis nuobodus, betikslis ir netinkamas Pinterest.

8. Gemma centras – padrikas ir nevientisas, tačiau visvien bandymas – 11 rubrikų ir 31 pin’as.

9. Pinjata – renginių organizatoriai – margas ir įvairus profilis – 18 rubrikų, 249 pin’ai.

Sukurti, tačiau nepildomi profiliai: Mind Share, Englishteacher.lt, pigutis.lt (labai originalus sumanymas apsigyventi Pinterest), Stiliaus prieskoniai (sukurta daugiau tuščių rubrikų nei paskelbta pin’ų), 84 Solutions.

Tiek mums pavyko surasti lietuviškų įmonių ar kitų verslo formų apraiškų, bandančių apsigyventi Pinterest’e. Kuklus, tačiau žingsnis į priekį. Ir kai kurių įmonių kitoks vertinimas  šiuolaikiškumo ir novatoriškumo prasme.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.