Konsultacijos, svetainių efektyvumo auditas

Pradėjote verslą internete ? O gal jau dirbate ilgai, tačiau negaunate norimų rezultatų ? Mes galėtume būti Jums naudingi:

  • konsultuojame internetinių projektų efektyvumo klausimais,
  • atliekame internetinių svetainių auditą (pavyzdžiui, jei svetainė nepasiekia tikslinės auditorijos arba ją pasiekia per brangiai ir t.t.),
  • konsultuojame klientus dėl gaunamų lankomumo rezultatų, klientų ar pardavimų konversijų ir teikiame rekomendacijas dėl jų pagerinimo.

Skaitmeninės reklamos analizė

Google Adwords ir Facebook Ads reklamos įrankiai yra sukurti ir prieinami visiems – nuo pradedančių iki profesionalų marketingo specialistų. Tačiau taip pat dažnai susiduriame su netikslingai reklamuojamomis prekėmis ar paslaugomis. Padėdami kompanijoms išvengti nereikalingų išlaidų atliekame visą Adwords ir Facebook ads analizę, suskaičiuojame ir pateikiame rekomendacines konversijų kainas, kliento pritraukimo kaštus, ROI ir kitus svarbius parametrus.

Svetainės techninės būklės ir lankomumo analizė

Analizuodami svetainių lankomumą ir keliamus tikslus naudojame šiuos įrankius: Google Analytics, Google Webmaster Tools, Yandex Metrica, Bing Webmaster Tools. Šie šiuolaikiški įrankiai padeda nustatyti svetainių techninę būklę ir atlikti lankomumo analizę įvairiose paieškos sistemose.

Raktažodžių analizė

Naudodamiesi populiariais šiuolaikiškais įrankiais, kaip Seo Powersuite, Seomoz ir pan., galime skaičiuoti tikslinio verslo raktažodžio pozicijos pokyčius ir vertinti jų pozicijų poslinkius laike.