Kiek pas jus ant stalo monitorių?

Tikriausiai tai jam tampa tam tikra prieraišia „tėvyste“ arba liguistu požiūriu į darbą, tačiau monitorių man kasdien norisi vis daugiau ir daugiau. Tiesiog noriu stebėti viską vien savo galva + akimis, nespaudinėdamas nuolatos kompiuterio klaviatūros ir pelės klavišų, atvėrinėjant background‘e įjungtus langus – vieną po kito ir taip nuo ryto 7.00 iki… Kartais pajuntu, kad vien tai per dieną ir tedarau. Vienas langas po kito, vienas langas po kito. O kaip prieiti prie rimto darbo, jei duomenų negali matyti visų čia ir dabar? Išvada? Reikia papildomų monitorių.

1. Monitorius nr.1. Reikia vieno monitoriaus, kuriame galėčiau stebėti vienu metu 3-4 prižiūrimų portalų real time Google Analytics duomenis. Šie trend‘ai labai svarbūs, kad būtų galima greitai reaguoti į didžiausią lankytojų srautą sutraukiančius postus tam tikrą dieną: parašyti papildomos informacijos, greitai reaguoti į komentarus, įmesti papildomus banerius / pakoreguoti reklamos pateikimą ir t.t.

Redaguojant kai kuriuos tinklapius taip pat reikia analizuoti įvairią statistinę Google Analytics informaciją, kurią šiaip jau norisi matyti rašant report‘us ar darant adekvačius pakeitimus.

2. Monitorius nr. 2. Maždaug 4-6 nuolat prižiūrimi tinklaraščiai, į kuriuos nuolat rašau post‘us, komentarus, redaguoju info, user‘ius, stebiu „vidinę“ statistiką ir t.t. Žiauriai nepatogu atsidarinėti kiekvieną blogą iš naujo ar grįžinėt iš statistikos, social network‘o ir pan.

Kokią situacija ant jūsų stalo?

Kokią situacija ant jūsų stalo?

3. Monitorius nr. 3. Pašto programa, pašto programos katalogų 100-ametis medis ir keletas vienu metu rašomų laiškų. Be atskiro monitoriaus tiesiog neįmanoma.

4. Monitorius nr. 4. Socialiniai tinklai. Jų daug ir įvairių. Nekenktų ir keletas ekranų, bet tiek to, nesismulkinkim.

5. Monitorius nr. 5. Pagaliau priėjom prie darbų. Keletas Word dokumentų, keletas Excel, PDF, PPT  – ekrano kaip nėra.

6. Monitorius nr. 6. Nuolat tenka papaišyti, pamontuoti garsą ir vaizdą. Na, gerai, galima laikinai uždaryti Office’ą.

7. Monitorius nr. 7. Prižiūrime vieną radijo stotį, todėl labai norisi realiu laiku matyti ar stotis transliuoja ir nėra „pakibusi“, koks klausytojų srautas, kaip juda Android programėlės parsisiuntimų skaičius ir kitą info apie radijo stotį. Šie duomenys turėtų būti pasiekiami vienu žvilgsniu.

Tai buvo svajonių kompozicija, kolkas verčiuosi viso labo dvejais monitoriais. Kokia situacija ant jūsų stalo?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.