Kam ir kodėl mes kuriame nemokamas svetaines?

Neseniai pradėjo veikti tokia svetainė manofigura.lt. Padėjome ją sukurti neatlygintinai. Kodėl kartais kuriame nemokamas svetaines? Tiesą sakant, šia tema daug ko pasakyti nėra. Tiesiog, savo sukauptas žinias naudojame ne vien verslui, bet taip pat visur kitur, kur jų kam nors gali prireikti: pagalba, labdara, įdomi idėja, savanorystė, gyvenimo būdas ir visi kiti pozityvius aplinkos pokyčius skatinantys sumanymai. Stengiamės ir mes atsidurti kiek įmanoma arčiau jų ir pasidalinti savo įgytomis ir turimomis galimybės.

manofigura.lt istorija labai paprasta. Gauname vieną vakarą Skype’u žinutę, kurioje standartinis klausimas, kiek kainuoja sukurti tokią ir tokią svetainę. Tęsiame pokalbį toliau. Žmogus jau kažką yra pasidaręs, tačiau trūksta kai kurių žinių ir negali tinklapio užbaigti savomis jėgomis. Pasirodo, yra nevaikštantis ir rūpinasi panašaus likimo žmonėmis teikdamas reabilitacijos paslaugas.

Be abejo, tai nėra šedevras: tinklapiui panaudojome WordPress nemokamą turinio valdymo sistemą ir šabloninį dizainą, kurį išsirinko pats manofigura.lt įkūrėjas. Visgi keletą šimtų litų, tikimės, sutaupyti padėjome. Taip pat suteikėme nemokamą svetainės talpinimą serveryje.

Jeigu turite svarbių savo aplinkai ir aplinkiniams minčių, kurias reikia perkelti į internetą ir kurioms trūksta lėšų, būtinai kreipkitės į mus! Padėsime!

Kiti mūsų socialiniai darbai:

parkinsonas.org – Lietuvos Parkinsono ligos draugijos svetainė

draugauki.me – svetainė Lietuvos senjorams

kalbeki.me – socialinis portalas pagyvenusiems žmonėms

senjorupazintys.lt – pažinčių svetainė senjorams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.