Instagram ir Instaprints: kaip užsidirbti internetu ir išmaniuoju telefonu?

Jums reikia mobilios aplikacijos programavimo paslaugų ar idėjų išmaniajai programėlei? Užpildykite šią trumpą formą.

„Kaip užsidirbti internete?“ – klausimas, kuris kyla tikriausiai beveik kiekvienam žmogui, kuriam kada nors teko nors kartą naudotis kompiuteriu ir internetu. Mobili darbo vieta, darbas poilsiaujant, atostogaujant ar tiesiog būnant namuose vilioja daugelį. Tiek daug girdėtų svaiginančių sėkmės istorijų, kaip žmonės turėdami keletą paprastų kompiuterių „nieko neveikdami“ apverčia pasaulį kokia nors online idėja ir užsitikrina ramią ir saugią ateitį. Ne tik sau, bet ir savo proprovaikiams. Galima daug ginčytis apie mobilios darbo vietos ir darbo namuose privalumus ir trūkumus, tačiau kalbant apie darbą susijusį su internetu ir jo teikiamomis galimybėmis galima pasakyti viena: dirbti reikės daug ir sunkiai, nesvarbu kokioje padėtyje bus jūsų kompiuteris – ar ant smėlio prie jūros kranto ar neišvaizdžiame kambaryje kokiam nors Kauno daugiaaukštyje. (čia rasite dar vieną pamąstymą apie internetinių verslų bumą)

Taigi, Instagram, atrodo, pamažu tampa nedideliu virusu ir Lietuvoje (beje, tai matome ir iš užklausų paieškos sistemose, pagal kurias Jūs pataikot į mūsų blog‘ą). Na, o pasaulyje Instagram jau senokai tapęs vienu karščiausių diskusijų objektu po Facebook ir Twitter. Priminsiu, kad Instagram tai mobilioji aplikacija, leidžianti socialinio tinklo nariams fotografuoti išmaniuoju telefonu vaizdus ir jais keistis. Dar skaitykite keletą susijusių temų: Gana asmeniškas ir neformalus požiūris į Instagram ir Ar galima nustatyti rėmus, kaip Instagram’e turi būti vartojami hashtag‘ai?

Tai štai, nors Instagram yra vis dar nepelningas (nepaisant to Facebook jį nupirko už 1 mlrd. $) ir jo ateities, kaip verslo modelio idėja vis dar neaiški, Instagram vartotojai jau gali uždirbti naudodami šią mobilią aplikaciją. T.y. nuotraukas galite ne tik kaupti ir nuolat post‘inti į nesibaigiantį wall‘ą telefono ekrane, tačiau jas parduoti. Šiam sumanymui yra sukurta platforma Instaprints. Sistemą sukūrusi ir ją prižiūrinti bendrovė tarpininkauja parduodama Instagram vartotojų nuotraukas. Tačiau parduoda ne pačią skaitmeninę kopiją, o ją atspausdina ant fotopopieriaus bei įrėmina, perkelia paveikslą ant drobės, sukuria atvirutę ir pan. Galutinį rezultatą išsiunčia pirkėjui. Kaip jums toks uždarbis internetu? Kiekvienas juk turim meninę gyslelę, o gal ji suras savo gerbėją kitam pasaulio gale? O ir jėgų mažai reikia įdėti – juk šiaip ar taip naudojatė Instagram ir turite neblogą nuotraukų galeriją? Kodėl jos nepasiūlius pirkėjams. Juo labiau, kad tai padaryti labai paprasta:

1. Parsisiųskite į savo išmanųjį telefoną Instagram aplikaciją.

2. Prisiregistruokite ir pradėkite naudotis. Atlikite keletą fotografijų ir paskelbkite jas Instagram’e.

3. Nueikite į Instaprints ir prisijunkite prie sistemos.

4. Jūsų Instagram nuotraukos bus automatiškai nuskaitytos iš jūsų Instagram profilio.

5. Vienu pelės klavišo paspaudimu Jums beliks parinkti, kurias nuotraukas norėsite parduoti, kurių verčiau viešai nedemonstruosite:

 6. Beliks reprezentatyviai save pristatyti anketoje ir laukti pirkėjų! Sėkmės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *