Google Engage agentūroms

Naujas Google laiškas mūsų pašto dėžutėje:

Nežinome, kokiu principu Google atrinkinėja įmones, kurias skatina pritraukti teikti AdWords reklamos pardavimo paslaugas. Gal tai tiesiog reklama ir naujų klientų paieškos. O gal pasiūlymas išbandyti AdWords pačiai mūsų įmonei. O kadangi teikiame interneto svetainių kūrimo paslaugas, esame potenciali bendrovė galinti ateityje pasiūlyti naudoti AdWords ir savo klientams.

Kaip bebūtų, tikrai išbandysime Google Engage agentūroms. Naujai pažvelgti į savo paslaugas ir jų naujus aspektus tikrai verta. Kartais naudojame AdWords reklamuodami savo paslaugas, nors tai darome nenuosekliai ir neskiriame tam pakankamai dėmesio, kadangi ši sistema pakankamai sudėtinga ir gali suteikti labai daug įvairių galimybių, kurių nežinant pinigai skirti AdWords gali būti ištirpti labai greitai ir neturėti jokios naudos.

Kita vertus, kalbant apie optimizavimą paieškos sistemoms (įdomus straipsnis šia tema), mes daugiausia dėmesio stengiamės skirti originaliam turiniui, kadangi iš visų bandytų technologijų, jis mums pasiteisina labiausiai ir net su kaupu. Kad ir koks mitologizuotas būtų savireklamos pasaulis, kurio taisykles sukūrė Google, jį reikia priimti, nes kitaip jūsų veiklai ir verslui bus labai sudėtinga. Pasakokite savo istoriją, su visais pasiekimais ir klaidomis, kurias padarėte. Būsite įvertinti.

Žinoma, greta to, tikrai nepakenks ir AdWords, jeigu bus valdomas ir prižiūrimas profesionaliai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.