Foursquare: akcijos ir nuolaidos. Ką siūlo Lietuvos įmonės?

Jums reikia mobilios aplikacijos programavimo paslaugų ar idėjų išmaniajai programėlei? Užpildykite šią trumpą formą.

FoursquareFoursquare yra viena iš tų mobiliųjų aplikacijų, kuri visa savo esme sukurta marketingui ir verslo viešinimui bendrąja prasme. Mobiliųjų programėlių tarpe Foursquare yra lyderis pagal aiškiai ir labai apibrėžtai įgyvendintą savo tikslą. Esi marketingo profesionalas ir nenaudoji Foursquare? Bent jau JAV tikriausiai gerokai nustebintum tokiu savo pareiškimu. Nors Foursquare vartotojų skaičius neauga tokiais tempais kaip Instagram, auditorija didėja nuolatos ir ši tendencija pasižymi pastovumu. O tai taip pat geras ženklas, didinant savo populiarumą kiekvienam panašios verslo strategijos start-up’ui.

Netgi Lietuvoje pagal Google Adwords Keyword Tool (kuris nėra labai tikslus tokio tipo analizei) atliekama daugiau užklausų ir paieškų pagal žodį „Instagram“ nei pagal „Foursquare“, nors pastaroji aplikacija atsirado metais anksčiau (t.y. 2009 m.): atitinkamai 3600 ir 880.

Mano vienas iš maloniausių užsiėmimų yra ieškoti akcijų ir nuolaidų Foursquare aplikacijoje. Deja, šis pomėgis labai ribotas, kadangi lietuviškasis „Specials“ skyrelis, į kurį patenka visos tam tikroje vietoje vykstančios akcijos visuomet labai trumpas. Visgi įmonės, kurios išdrįso išbandyti Foursquare ir jį nuolat naudoja nusipelno dėmesio ir pagarbos, bent jau iš kiekvieno mobile apps developer’io. Taigi, čia trumpas sąrašiukas šiandienos nuolaidų, surastų Foursquare. Mes dirbame Kaune, tad ir pradėsime nuo šio miesto:

KAUNAS

1. Hesburger (beje, akcijas siūlantis visoje Lietuvoje)

Check-in Special

Specialus pasiūlymas: Mėsainio su sūriu kompleksas tik už 5,95 Lt! Kompleksą sudaro: Sūrainis, skrudintos bulvytės ir gaivinamasis gėrimas 0,25 l. Check-in special: Cheese burger meal only 5,95 Lt.

2. BO baras

Check-in Special

Every Tuesday your order turns 2x for the same price!

3. deja, tai viskas. Viso labo greito maisto restoranas ir aludė. Vienu metu „Specials“ siūlė Grizzly Grill ir tai buvo vienintelė akcija, kuria pasinaudojau kartu su Foursquare. Kiekvienas trečias check-in’as suteikdavo galimybę nemokamai gauti vieną iš Grappa’os 0.3 l gėrimo. Beje, gėda prisipažinti, kaip tik buvau atlikęs Foursquare update’ą ir niekaip negalėjau užeigos tarnautojui įrodyti, kad tai buvo tas trečias lemiamas check-in! Malonu, kad Grizzly Grill manim patikėjo ir numojo ranka į kažkokį keistuolį, nemokantį naudotis savo išmaniuoju.

VILNIUS

1. Gringo Pub

Friends Special

Get free Gringo shot

2. Yo Yo Frozen Yoghurt

Newbie Special

Get -5% discount when you check in „YoYo Frozen Yoghurt“ cafe for the first time.

3. inDay

Check-in Special

Užsicheck’ink inDay restorane arba vienam iš sushi barų ir gauk 15 proc. nuolaidą sushi patiekalams. Nuolaidos nesumuojamos.

4. Akivarai

Newbie Special

LT: Prisiregistruok pas mus pirmą kartą ir gauk firminį Akivarų kokteilį nemokamai! / EN: Check-in for the first time and get our special mystic cocktail for free!

5. Soho Club

Mayor Special

Varžykis dėl SOHO Foursquare Mero titulo ir visą vasarą už įėjimą nemokėk! / Compete for SOHO CLUB Mayorship and enjoy special privileges whole summer!

Loyalty Special

Mes vertiname Jūsų lojalumą ir už kiekvieną penktajį Check-in’ą vaišiname vasarišku Mojito! / Get a FREE Mojito every 5th Check-in!

Newbie Special

Kiekvienam prisiregistravusiam SOHO klube su Foursquare pirmąjį kartą – įėjimas NEMOKAMAS! / Get a free entrance to the SOHO CLUB on your first Check-in!

6. Gimme

Newbie Special

Get a Free Coffee when Buying a Sandwich!

7. Happeak

Check-in Special

Perkant daugiau kaip už 100 LT, nuastabus saldainis TUTU dovanų 🙂

Štai ir sostinė – šaunuoliai!

KLAIPĖDA

1. Hesburger

Specialus pasiūlymas: Mėsainio su sūriu kompleksas tik už 5,95 Lt! Kompleksą sudaro: Sūrainis, skrudintos bulvytės ir gaivinamasis gėrimas 0,25 l. Check-in special: Cheese burger meal only 5,95 Lt.

Ir tai vienintelis pasiūlymas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *