Firminio stiliaus kūrimas

Naujausias Cometos dizainerių darbas – firminio stiliaus kūrimas naujam kokteilių barui, atsidariusiam Vilniaus centre. Į firminio stiliaus darbų sąrašą buvo įtraukti šie punktai:

 • įmonės įvaizdžio koncepcijos kūrimas
 • logotipo kūrimas
 • baro meniu dizainas
 • vizitinių kortelių maketas
 • darbo laiko skelbimo dizainas
 • barmenų ir virtuvės darbuotojų marškinėlių dizainas
 • baro eksterjero koncepcijos kūrimas – išorės neoninės bei tūrinės reklamos iškabų kūrimas

Žemiau pateikta keletas vizualių pavyzdžių iš šio gana netrumpo sąrašo. Kaip visuomet komentaruose lauksime pastabų ir įžvalgų apie firminio stiliaus vientisumą, asociacijas, kurias jis kelia ir gebėjimą perteikti kokteilių baro savininkų požiūrį į verslą ir savo klientus.

Logotipas

logotipo kurimas

Vizitinė kortelė

vizitiniu korteliu dizainas

Baro meniu

baro meniu dizainas

Darbo laiko iškaba

darbo laiko iskabos dizainas

Barmenų ir virtuvės darbuotojų marškinėliai

marskineliu_dizainas

2 komentarai

 1. Rytis

  Nepatiko. Logotipas visai nesižiūri, kodėl pabaiga „inė“ sumažinta? Kad tilptų paukštis ir taurelė? Kurie yra beprotiškai kreivi. Tarp šiaudelio ir taurelės tarpelis paliktas, jos viršus pastumtas į dešinę ir dar galima vardinti ir vardinti klaidas. Nesupratau kodėl tas voras ten kaba (kuris beto yra tobulai simetriškas).

  Galų gale, kodėl logotipe pasirinktos tokios ryškios spalvos daugiau niekur nepanaudotos? Visas firminis stilius nespalvotas. Apie atskiras dalis nekalbėsiu, bet stilius atrodo silpnai, nebent yra kažkokie niuansai dėl kurių jis turi atrodyti taip.

  Atsakyti
 2. admin Įrašo autorius(-ė)

  Ačiū, Ryti, už teisingas ir logiškas pastabas. Šiuo atveju klientas diktavo daug sąlygų ir mums nepavyko įrodyti kai kurių klaidų akivaizdumo. Kita vertus logo spalvų įvairovė ir tarpeliai buvo kuriami gaminti neoninei reklamai. Atsiprašau, kad neaiškiai parašyta.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.