Ar naudojate Skype Button?

Cometos tinklalapyje esame įdiegę Skype Button funkciją, kuri leidžia turintiems Skype programą ir savo profilį šioje programoje susisiekti realiu laiku su mūsų vadybininkais ir konsultuotis dėl dominančių paslaugų.

Skype Button cometos.com tinklalapyje

Kaip visuomet bandydami ką nors naujo savo įmonėje imame diskutuoti ir analizuoti tos naujovės pliusus ir minusus. Dėl tokios smulkmenos kaip Skype „mygtukas“ taip pat netrukome pasidalinti į dvi skirtingas stovyklas: vieni manėme, kad tai reikalingas dalykas, galintis praplėsti komunikacijos su klientais kanalus, kiti svarstė, kad jis tik sugadins svetainės vaizdą ir neatliks jokios funkcijos mezgant kontaktus ir pristatant savo paslaugas.

Visgi nutarėme išbandyti. Laimėjo tie, kurie tikėjo Skype Button funkcionalumu ir galima nauda. Išvada paprasta: nuo Skype mygtuko atsiradimo Cometos svetainėje, maždaug apie 10 % procentų mūsų klientų susisiekia būtent Skype būdu. Kartais pokalbis vyksta tik chat’e, kartais pageidaujama pabendrauti gyvai balsu. Taigi, Skype yra gyvas ir tikrai populiarus šiandienos bendravimo įrankis, kai kurie žmonės be jo tiesiog neįsivaizduoja savo darbo dienos. Ir dalis žmonių mieliau linkę gauti reikiamą informaciją Skype’u, jeigu tik tokia galimybė jiems yra suteikta. Jeigu jos nebūtų, telefonas gali nesuskambėti, o el. pašto dėžutėje laiškas taip ir neatsirasti. Todėl belieka suteikti šiems žmonėms galimybę susisiekti Skype būdu. Ir jie tikrai tai padarys.

Kokia Jūsų patirtis, ar Jums taip pat pasitesino Skype Button?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.