Apmokymai administruoti interneto svetainę

KREIPKITĖS Į MUS DĖL SVETAINIŲ ADMINISTRAVIMO KURSŲ:
Tel.: +370 610 27640
El.paštas: jonas@cometos.com

Cometos skiria daug dėmesio klientų ilgalaikiam aptarnavimui. Galbūt daug kam pasirodys keista, tačiau tikrasis projekto vadovo darbas prasideda pabaigus svetainę ir įkėlus ją serverį. Klientui paskyrus darbuotoją administruoti naujajam tinklapiui, mūsų projektų vadovo telefono apratas beveik nenutyla bent jau vieną mėnesį – ir taip dieną iš dienos. Bet mes šį etapą mėgstame ir turime tinkamus žmones (mėgstančius bendrauti ir lengvai atsakančius į visus iškylančius klausimus), galinčius paversti jį maloniu ir užtikrinančiu glaudžią partnerystę laikotarpiu. Šį etapą mes vadiname paprastai: apmokymai administruoti ir prižiūrėti svetainę. Kodėl šis darbas yra svarbus?

1. Įmonės daugeliu atveju paskiria svetainės administratoriais žmones, kurie yra labai mažai susidūrę arba iš vis nedirbę panašaus darbo. Kad ir kaip būtų neįtikėtina, apmokymų dirbti su svetaine reikia net ir tuomet, jeigu įdiegiame populiariausias ir labiausiai paplitusias turinio valdymo sistemas, turinčias friendly interface ir kitus patogius ir paprastus įrankius. Patirtis labai paprasta: net ir pati tobuliausia TVS vis dar kelia daugyvbę klausimų paprastam vartotojui į kuriuos turi atsakyti… Kas? Tikriausiai tie, kurie panaudojo sistemą ir pasiūlė ją klientui. Tai yra – mes.

Apmokymai administruoti interneto svetainę

2. Mes suinteresuoti, jog svetainė būtų gyva: ją prižiūrėtų specialiai paskirtas žmogus ir savo darbą atliktų kruopščiai ir su užsidegimu. Kuomet su svetaine dirba pats klientas, mums yra dvigubas malonumas ją rodyti kitiems besidomintiems mūsų paslaugomis ir pristatyti kaip savo darbą. Todėl mes labai atidžiai ir kantriai atliekame mokymus susijusius tiek su fundamentaliais dalykais tiek su subtilesniais administravimo klausimais.

3. Mūsų komanda mėgsta bendrauti. Skatiname bendrauti ir mūsų klientus, kadangi pažįstant ir kalbantis gimsta nauji pasiūlymai ir kurkas aiškiau išgryninami tikrieji poreikiai. Mes pasiruošę Jūsų klausytis, ir visuomet turime klausimų Jums!

Mokymus atliekame Skype, telefonu, atvykę pas jus į ofisą, savo biure arba kita priimtina ir patogia forma.

KREIPKITĖS Į MUS DĖL SVETAINIŲ ADMINISTRAVIMO KURSŲ:

Tel.: +370 610 27640

El.paštas: jonas@cometos.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *