5 didžiausios klaidos pristatant savo paslaugas Facebook puslapyje

Norime pristatyti keletą patarimų, kaip išvengti klaidų ką tik Facebook atsiradusioms arba Facebook dirbančioms ir rezultatų negaunančioms įmonėms. Tiek socialiniuose tinkluose, tiek versle mes mokomės bendrauti, o mokydamiesi dažnai intuityviai nepastebime padarytu bendravimo klaidų. Tai normalu, todėl norėdami padėti Jums suvokti savo viešą elgesį ir  pasiekti geresnių rezultatų, siūlome atsižvelgti į šiuos patarimus.

1. Neparuoštas specialus Facebook puslapio antraštės paveikslas.

Antraštė – tai pirmutinė informacija, kurią potencialus klientas pamato atėjęs į Jūsų puslapį. Jei Jūs į ją įsidėjote niekuo su savo veikla nesusijusią arba atsikartojančią, nepatrauklią informaciją – ne maža tikimybė, jog klientas neužtruks ilgai arba tikrai nepaspaus „Like“ mygtuko ir nebeužsuks antrą kartą. Kurkite antraštes, susijusias su Jūsų veikla, renginiais, sezono kolekcijomis ar naujomis akcijomis – parodykite savo aktyvumą !

2. Kokybiškos informacijos stygius.

Norint pateikti kokybišką informaciją ją reikia kokybiškai paruošti. Tekstas – mažiausia, ką galite paruošti savo puslapio pasekėjams – „draugams“. Todėl dirbkite, kad pateiktumėte daugiau nei „mažiausia“. Kurkite piešinius, kelkite nuotraukas, susiekite savo prekinį ženklą su vaizdinėmis asociacijomis, žinomomis temomis ar sentencijomis- būkite kūrybingi ! Tai yra mažiausia, ką privalote pateikti savo puslapio gerbėjams.

3. Trūkstami aprašymai.

Neretai pastebime, jog Facebook puslapio aprašymuose (arba „About“ sekcijoje) stinga įmonių kontaktų, veiklos srities teksto ir pan. Iš karto atsiranda neaiškumas – kokia čia įmonė, kur ji randasi, su kuo susijęs įmonės verslas. Toks Facebook puslapis neatrodo aiškus, nes netampa aišku, su kuo komunikuojama. O kaip su tokia įmone galima turėti verslo santykių ?

4. Prieštaravimai tarp veiklos ir puslapio turinio.

Šį punktą išskyrėme norėdami atkreipti ypatingą dėmesį, nors jis gal priklausytų antrojo punkto daliai. Ką gaunate patalpinę į laikrodžio parduotuvės verslo puslapį katino nuotrauk1 su užrašu „Pagaliau penktadienis“ ? 100 like ir nei vieno tikslinio – realaus kliento. Jūs turite nuspręsti, kokia Jūsų auditorija, ką turite jiems teikti tikslinę informaciją. Ir geriau teikti mažiau, bet tik tą VERTINGĄ INFORMACIJĄ, o ne skatinti didžiulių netikslingų srautų atsiradimą.

5. Nedarykite taip: https://www.facebook.com/corporatebollocks .

Iš 40 000 puslapio „Like“ paspaudusių žmonių, 1 – 2 žmonės mėgsta šį turinį turinį.

8693974885_1857afc9e0_c

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.